Посміхніться, вам личить гарний настрій

Є красива легенда, що коли народжується дитина, Бог запалює на небі нову зірку і посилає до дитинки янгола-охоронця.

Уві сні янгол цілує дитя тричі: у чоло − аби воно зростало розумним; у личко − щоб було красивим, у серце − аби здоров’я, любов та доброта поселилися у його тілі і душі.

А наскільки збережеться у серці доброта впродовж життя, залежить від кожного з нас…

За ініціативою благодійних організацій з усього світу 17 лютого відзначається День спонтанного прояву доброти − свято молоде і трохи незвичне для нас. А суть свята проста − безкорисливий і безмежний прояв доброти до всіх навколишніх.

Саме тому, напередодні цього дня до центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна завітали особливі діти – діти з інвалідністю Громадської організації «Віра».

Свято доброти «Посміхніться, вам личить гарний настрій», 7 лютого, подарували бібліотекарі маленьким гостям. Захід відбувалася у формі цікавого спілкування. На прикладах змісту казок та оповідань до свідомості малюків намагалися донести, що доброта – найкраща риса характеру людини.

Під час казкової мандрівки з королевою Доброти діти побували на «Алеї ввічливих слів», острові «Вибачень» та перепливли «Море Доброти». На кожній зупинці гостей чекали казкові герої: Буратіно та П’єро, Лісовик та мудра Сова.

Діти разом вивчили правила доброти, правила чесності, правила ввічливості та активно брали участь у вікторинах та іграх: «Перегони на конях», «Будь уважний», «Музичні дебати», «Танцювальне коло», «Чарівні слова», «Ввічливо − неввічливо». А ще вони переглянули лялькову виставу та згадали прислів’я і приказки про добро. Всі охочі змогли розповісти про свої добрі справи, які вони зробили у своєму житті. Адже день сьогодні добрий, тому що людським теплом і добротою зігріваються серця.

Підсумком заходу став подарунок від Дудкіною Емілії – ліричний танець, а Буратіно пригостив всіх присутніх смачними цукерками.

Атмосфера свята добра, любові, відкритості зачарувала всіх присутніх. Захід проведений в рамках проекту ДоброДій, який підтриманий Міжнародною організацією з міграції та фінансується Європейським Союзом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.