1

Послуги Територіального центру соціального обслуговування

В наш час все більше людей похилого віку потребують соціальної допомоги.

Оскільки наразі спостерігається зростання числа людей похилого віку в суспільстві, соціальна робота з цією категорією є необхідною для їх повноцінного функціонування та запобігання розвитку економічних, побутових, психологічних та духовних проблем.

28 жовтня відбувся тренінг «Послуги Територіального центру соціального обслуговування» з курсу «Електронні сервіси та послуги» Вищої народної школи, що діє при Центральній міській бібліотеці м. Олександрії.

Що саме необхідного для того щоб стати на облік Територіального центру соціального обслуговування, пояснила юристконсульт – Марченко Олена Дмитрівна. Вона вказала повний перелік документів, що необхідні для того щоб стати на облік та ознайомила з тими видами соціальних послуг, що надається безкоштовно.

Про напрямки роботи з людьми похилого віку, що стоять на обліку у Територіальному центрі соціального обслуговування м. Олександрії, розповіла завідувачка відділення денного перебування – Тишковець Надія Анатоліївна.

Тож, якщо ви не маєте близьких чи рідних, а потребуєте допомоги, звертайтеся до Територіального центру соціального обслуговування м. Олександрії, де вам завжди нададуть кваліфіковану допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.