Показники лічильників онлайн

Подати показники лічильників можна онлайн!

Щомісяця всі ми постаємо перед проблемою – потрібно подати показники лічильників. А як? Витрачати час на телефонні дзвінки, йти у відділення установи чи можна якось передати показники через Інтернет?

Нині є чимало швидких і справді зручних способів, як можна передати показники буквально за декілька хвилин!!!

Всі бажаючі олександрійці, 28 лютого о 10:00 відвідали тренінг «Показники лічильників онлайн» в Центральній міській бібліотеці м.Олександрія.

Директор ОВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Онищенко О.Ю., начальник абонвідділу Беляєва І.О. та інженер-програміст Катаєв Ю.Л., розповіли присутнім про терміни подачі показників та роздали пам’ятки споживачів. Наочно показали й допомогли створити особистий кабінет на сайті та через мобільний додаток ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

Про способи передачі показників лічильників до ВАТ «Кіровоградгаз» донесли до присутніх фахівець Шімка Л.В. та інженер-програміст Каранда А.Ю. Наголосивши на створенні особистого кабінету в мережі Інтернет на сайті www.kirgas.com, а також передачі показників через електронну пошту.

Інженер з комп’ютерних систем ПрАТ Кіровоградобленерго Формакідов С.А. покроково роз’яснив проведення оплати за використану електричну енергію на сайті підприємства www.kresc.com.ua та показав, як через програму Viber передавати показники лічильника.

Тренінг був дуже насиченим, корисним та інформативним для всіх присутніх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.