Поетичний голос Кобзаря

І знову – березень… І знову линуть до нас думи геніального українського поета Т.Г.Шевченка.

Так склалася доля нашого славетного Кобзаря, що саме в цьому першому місяці весни замкнулося коло його життя: 9 березня він прийшов у цей світ, 10 – пішов у вічність.

Вшановуючи пам’ять Великого Кобзаря, працівники абонементу центральної міської бібліотеки ім.О.Пушкіна провели голосні читання «Поетичний голос Кобзаря» з клієнтами міськрайонного відділу з питань пробації.

Присутні ознайомились з маловідомими фактами з життя поета, переглянули багато цікавих світлин, прослухали милозвучні пісні, написані на рядки його поезій, читали вірші, ділилися своїми враженнями від почутого.

Також бібліотекар провела для присутніх огляд книжково-ілюстрованої виставки «Славетне ім’я, славетне життя», присвяченої життю та творчості великого Кобзаря.

Поезія Шевченка – це той місточок, який з’єднує минуле і сьогодення. Його твори бентежать серця, захоплюють багатством образів, багатогранністю почуттів… Читаючи Шевченка, відчуваєш, що писані вони людиною велетенського, безмежного таланту, яка за життя піднеслась до вершин мудрості, на верхогір’я людського духу.

Тож читаймо, шануймо і любімо духовного батька всіх українців – Тараса Григоровича Шевченка!

Детальніше ознайомитися з бібліотечною «Шевченкіаною», поповнити свої знання кожен охочий зможете завітавши до бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.