ПОЕТИЧНА СУБОТА ЗБИРАЄ МОЛОДІ ТАЛАНТИ

Поезія – дивовижна річ! Вона змушує нашу молодь по-новому дивитися на світ.

Поезія підносить нас над світом повсякденності, буденності, збагачуючи духовно. Вона допомагає нам бути добрішими, рішучими, ніжними та мужніми.

Тому, не випадково 2 квітня, в надзвичайно теплій атмосфері в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС пройшла літзустріч «Поетична субота», яка зібрала молодих і поки що маловідомих поетів, і які мають величезне бажання поділитися своєю творчістю з оточуючими.

В ході зустрічі присутні мали можливість почути різножанрову поезію із вуст самих молодих поетів м. Олександрії, а саме: Василя Возіяна, Аліни Шевченко, Анни Білич, Аліни Білоконенко, Дар’ї Перепелиці, Юлії Волошиної та Мосяж Софії, поезія якої покладена на власну музику вразила присутніх і зарядила на позитивне спілкування.

Дівчата та юнаки розповіли про те, що їх спонукає до написання того чи іншого віршу. Характерно, що в своїх творах молоді поети порушують соціальні теми, їм болить все, що діється в суспільстві, є й ліричні струни та філософські думки.

Колектив Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС щиро дякує талановитій Аліні Шевченко, яка під час заходу подарувала для користувачів нові книги – це водночас так хвилююче і зворушливо!

Світлий настрій та позитивні емоції, отримані від зустрічі із прекрасним, молоді люди понесли у сьогоднішній день і нехай там запанує краса та спокій.

Тож, усім молодим поетам бажаємо і надалі творчого натхнення, письменницького запалу та всіх земних благ!

Якщо ти молодий, невідомий поет і маєш бажання поділитися своєю творчістю, то – літзустріч молодих поетів «Поетична субота» саме для тебе!

Щосуботи о 14:00 приходь до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС та запрошуй друзів!

Наша адреса: м.Олександрія, вул. Григорія Усика, 41.

Правила відвідування бібліотеки: вхід користувачам віком від 18 років з COVID-сертифікатом або негативним ПЛР-тестом чи експрес-тестом на визначення антигену, пройдений не раніше ніж за 72 години до заходу; або довідка про одужання.

Наявність маски обов’язкова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.