1

Поетична гостина «Сім сонат для щастя»

Тема щастя хвилювала людей у всі часи.

Бути щасливим – головна мета кожного з нас. Але як досягти її? Людина повинна знайти своє розуміння щастя. Що ж потрібно для цього?

Саме темі людського щастя було присвячене перше засідання у новому 2022 році літературного ліцею «Поезія рідного краю», яке відбулося 23 січня в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС.

Під час поетичної гостини «Сім сонат для щастя» бібліотекар читальної зали познайомила присутніх з новими краєзнавчими виданнями, літературознавчою періодикою та тематичною літературою.

У дружньому колі, керівник ліцею Барабанова Світлана Олегівна, продовжила спілкування з жіночками про головні складові щастя: сімейний добробут, вірні друзі, улюблена справа, мир на Землі, міцне здоров’я. Разом пригадували та декламували улюблену поезію, читали уривки прозових творів письменників краю, які писали про радісні моменти життя.

У підсумку, кожен відкрив для себе різні грані щастя, знайшли щось близьке своєму серцю, доторкнулися до високого і чистого поетичного слова, а також погодились, що усі ми повинні бути щасливими, бо можемо чути, бачити і відчувати цей прекрасний світ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.