Поети сучасності про Чорнобиль

26 квітня є Днем пам`яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму людей, які брали участь у ліквідації її наслідків.

З цієї нагоди бібліотекарями центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна для студентів КВНЗ «Олександрійський коледж культури і мистецтв» було проведено поетичну годину «Поети сучасності про Чорнобиль».

Під час проведення заходу були використані спогади про героїв Чорнобиля, огляд документальної хроніки та музичні композиції.

Студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» читали вірші, уривки із літературних творів. Доповненням поетичної години стала фотовиставка «Вони бачили смерть в обличчя», яка допомогла краще усвідомити глобальне значення екологічних проблем та не залишатися байдужим до злочинів проти природи.

Тож нехай залишиться у минулому і ніколи не повториться у майбутньому жах Чорнобильської катастрофи, а день сьогоднішній єднає усіх нас у належній шані та повазі до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та нашій спільній пам’яті про загиблих і померлих внаслідок техногенної катастрофи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.