Подвійне свято

Є святкових днів багато на листках календаря! А між ними й наше свято – вшанування Букваря!

Кажуть, великий шлях починається з маленького кроку. Свято Букваря – здавалося б, невеличкий, але дуже важливий крок у житті першокласників – освоєння Букваря.

Традиційно щороку першокласники відзначають своє перше досягнення в навчанні. Так і в цьому році першокласники НВК «ЗНЗ I-III ступенів № 9-спеціалізована школа», ЗНЗ І-ІІІ ступенів №15, НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа» завітали до ЦМБД ім. Ю.Гагаріна на одне з найзворушливіших свят – свято Букваря.

До цього свята школярі старанно готувалися. Учні не тільки попрощалися з першим підручником, а й показали перші досягнення та творчі здобутки: підготували подорож українським алфавітом, розповіли про цікаве, а іноді й кумедне, шкільне життя, лунало багато віршів.

Першокласники показали, чому вони навчилися та представили веселу Абетку. Кожна дитина з радістю говорить про значення і цінність кожної букви. Багато діти розповідали як вони Буквар вивчали, а скільки веселих пісень заспівали! У гості до дітей завітали веселі казкові та мультиплікаційні герої: Дюдюка, муха Цокотуха, павук Бодя, домовичок Кузя, Букварик з безліччю ігор та розваг.

Відтепер першокласники вміють читати та писати, і ніщо не зупинить їх у захоплюючій подорожі Країною Знань!

Розділити радість з першокласниками прийшли батьки, бабусі, бібліотекарі.

Свято, яке відбувалося 16 травня, співпало із Всесвітнім днем вишиванки. Цього дня всі бажаючі традиційно одягають українську національну вишиту сорочку, а по всій країні і далеко за її межами проходять святкові ходи і флешмоби. Тож, як малеча, так і деякі гості були в яскравих українських вишиванках, що стало своєрідною окрасою.

Наприкінці заходів кожен першокласник отримав від Букварика винагороду – медалі, грамоти та солодкі сюрпризи.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку подолали першокласники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.