1

Подорож у літературний світ Жуля Верна

Не дивлячись на “весняну” завірюху, 18 березня до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна завітали діти на недільний балаганчик «Грай! Читай! Пізнавай! Інтелект розвивай».

Незвичайна активність спостерігалась у читальній залі. Бібліотекарі щось вимірювали, комусь нагадували не забути принести корабель, а на всі запитання – таємничо посміхались.

Світ Книги повний чудес і сюрпризів і це присутнім вирішили довести бібліотекарі, влаштувавши цікаву подорож у літературний світ Жуля Верна.

Кожен, хто був присутній, міг відчути надзвичайну романтику жульверніади, почути гуркіт океанських хвиль, трепет вітрил та поринути у захоплюючі пригоди й подорожі разом з героями Жуля Верна. Для багатьох деякі факти з життя письменника та його твори стали справжньою сенсацією. Під час подорожі діти переглянули відеофільми «Жуль Верн», «Найдивовижніші місця світу», «Найгарніші і казкові водойми світу». А потім відбувся справжній «батл материків», про які розповідав у своїх романах Ж. Верн; діти грали у гру, були дослідниками творчості Ж. Верна, його фантастично-наукових передбачень та прогнозів, більшість з яких збулись – у чому пересвідчися весь світ.

Після пізнавальної мандрівки дітлахам запропонували трохи відпочити під звуки музичних композицій і пограти в ігри: «Шпигуни», «Сліпі ворота», «Подарунок».

По завершенні заходу малечу пригощали ароматним чаєм та солодощами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.