1

Подорож морем преси

В одному ряду з умінням писати, читати і рахувати знаходиться і вміння самостійного пошуку необхідної інформації, володіння навичками культури читання, вміння орієнтуватися в бібліотечному просторі. Сьогодні бібліотеки залишилися практично єдиним безкоштовним джерелом інформації, пов’язаної з навчанням.

Ось тому працівники бібліотеки-філії № 3 по обслуговуванню дітей провели бібліотечний урок «Подорож морем преси» з учнями 4 –х класів гімназії ім. Т.Г. Шевченко. Мета заняття: ознайомити учнів молодших класів з дитячими періодичними виданнями; формувати їх читацьку самостійність, розвивати інтерес до читання періодичної дитячої преси і вміння користуватися різноманітними джерелами інформації.

Бібліотекарі детально познайомили дітей з періодичними виданнями, які є в бібліотеці: «Колобочок», «Ведмедик Баррі», «Жасмин», «Пізнайко», «Барвінок», «Академія Саморобкіна», «Маленький розумник», «Яблунька», «Смайлик» та «В гостях у казки».

Саме в цих журналах можна знайти цікаву й корисну інформацію «про все на світі». Цікаві рубрики, яскраві малюнки та фотографії, велика кількість різноманітних конкурсів, ігор, корисної інформації про рослинний, тваринний світ, космос, історію, казки, оповідання, вірші, поради по виготовленню сувенірів своїми руками не залишать байдужими нікого.

 Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Всі отримали задоволення від спілкування і тільки позитивні емоції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.