1

Подорож до країни Добра та Милосердя

Ой, що сьогодні булооо… Вихованці середньо-старшої групи ЗДО №28 потрапили в полон до чаклуна Злюки разом з Феєю країни Добра та Милосердя.

Взявши в полон країну, чаклун пригрозив перевірити всіх її жителів чи дійсно вони добрі, чи вміють вони робити добрі справи і чи взагалі розуміють, що таке добрі справи, а що таке погані.

Подорожуючи на Хмаринках по чарівній країні діти виконували найрізноманітніші завдання. Чаклун, хоч і був недобрим, проте дуже любив ігри, то ж дітям довелося постаратися.

Ігри «Продовж речення», «Уважні та тихенькі», «Піщані хованки» та аплікація «Дерево добрих справ» довели Злюці, що діти і справді добрі, багато вміють та знають. А розумні вони такі тому, що дуже вже їм подобається читати книги, зокрема твори Василя Сухомлинського, які навчають добрим словам, добрим справам, вчать милосердю, взаєморозумінню та підтримці.

Переконавшись, що дітлахи справились з усіма його завданнями, чаклун Злюка пообіцяв більше не ображати і не брати в полон жителів країни Добра та Милосердя, а вчитиметься робити добро так як і вони.

Ми повинні дбати не лише за матеріальний достаток і гроші, скільки за світлу душу, чисту совість, добре серце, щире слово, обмежуватися тим, що маємо, чого заслужили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.