Поділися теплом свого серця з кожним

Міжнародний день толерантності – свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі.

А що ж означає слово «толерантність»? У перекладі на українську мову це – терпимість. Терпимість до чогось своєрідного, до іншої думки, позиції, переконань. Це досить містке та глибоке поняття. Воно торкається і міжнародних відносин, і діалогу культур, і міжетнічних та міжконфесійних взаємин, і культури світу. Коротко визначення толерантності можна сформулювати так: допомогти різним по світогляду, несхожим один на одного людям жити в мирі один з одним.

Такою ж насиченою, місткою та глибокою за змістом вийшла і година взаємних порад «Поділися теплом свого серця з кожним» у бібліотеці-філії №10. Учасниками заходу стали учні 8-А класу ЗНЗ№10.

На початку заходу, переглянувши відео «Що таке толерантність» учні дізналися та пригадали зміст самого поняття слова – толерантність. Пограли в психологічну гру «Всі ми різні», на прикладі аркушів паперу побачили настільки ми можемо бути різними. Протягом заходу з’ясували, що продовж свого життя ми всі з вами спілкуємося з представниками різних національностей і ми всі повинні бути терпимими один до одного незалежно від кольору шкіри, віросповідання чи вподобань. Також, на заході був присутній ключар місцевого Храму на честь Різдва Хрестового о. Димитрій, який в своєму виступі наголосив про рівність між людьми, про те що не дивлячись на те що ми різні – всі ми рівні. Ми повинні поважати один одного, повинні навчитися поважати культурні цінності, як свого народу, так і представників інших культур, релігій, маємо навчитися знаходити точки дотику.

За допомогою проведеної гри «Підтримка» діти дізналися про те, настільки важлива підтримка для нас та інших людей.

В Україні проживають люди 134 національностей. Кожна має свою самобутню культуру, історію, традиції. Та всім нам слід бути толерантними по відношенню один до одного.

Бути толерантним просто: треба просто посміхнутися і бути ввічливим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.