Поділись своїм добром

Сьогодні у світі відзначають День спонтанного прояву доброти.

День спонтанного прояву доброти заснований кілька років тому міжнародною доброчинною організацією. Однак, воно вже набуло широкого поширення в багатьох країнах світу не залежно від національності чи релігійних переконань, в тому числі у нашій країні і в нашому місті.

Саме в цей день, посланці доброти, учні ЗНЗ №10 спільно з працівниками бібліотеки-філії №10, поширювали своїм мікрорайоном Перемога вірус доброти, спрямований показати людям, що робити безкорисно гарні справи, добрі вчинки, підіймати один одному настрій, зовсім не важко, а навіть приємно.

Отже, розпочнемо нашу розповідь про прекрасний день «17 лютого».

Позитив-акція «Поділись своїм добром» була наповнена різноманітними заходами.

«Подаруй посмішку» – посланці роздавали картки «Дякую» та «Посміхнись» водіям, продавцям та іншим людям, які заслуговують на подяку, чим підіймали їм настрій. Також, дружно та з посмішками вітали усіх перехожих з Днем спонтанного прояву доброти, роздавали їм рекламні листівки із закликами робити гарні справи кожного дня!

«Кулька світла» – посланці доброти завітали до вихованців ДНЗ №28 середньо- старшої групи з кульками та гарними побажаннями.

«Скринька доброти» – завітали до педагогічного колективу ЗНЗ №10 та медичного персоналу КЗ МОЛ №4 зі скринькою, де були написані гарні, підбадьорюючі слова, привітали зі святом та подарували їм гарний солодкий настрій.

«Нагодуй горобчика» – у шкільному дворі, на території дитячого садочку та церкви діти насипали в годівнички заздалегідь підготовлений корм.

«Нагодуй друга» – відвідали притулок «Друг», перед цим організувавши збір корму для чотирилапих. Кожен з бажаючих зміг хоч трохи полегшити життя тварин, принісши з дому старі речі, крупи, сухарі, ліки та інше.

Добрі справи повинні приносити нам задоволення. Даючи щось іншим або допомагаючи комусь, ми не повинні очікувати нагороди чи похвали.

Головна нагорода за добрі справи – радість людей, яким ми зробили щось хороше.

Усім посланцям доброти, що приєднались до заходу:

– Ви були мега активними та позитивними. Успіх заходу, то лише завдяки вам, адже як би ми не організовували, з ким би ми не домовлялись без такої вашої енергетики, яку ви випромінювали у цей день, стільки посмішок, які ви дарували, теплоти та підтримки нічого б не вийшло. Тому найбільша подяка саме ВАМ, посланці доброти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.