ПОДАРУНКИ ВІД «ЗАКОХАНИХ В КНИЖКИ»

Звичайний зимовий ранок…. Звичайний, та недуже… Бо у бібліотеках Олександрійської громади всі завзято готуються до одного з наймолодших свят у календарі 14 лютого.

Це чудове свято – одне з найкращих, яке придумало людство. Маємо на увазі не День святого Валентина, а Всесвітній день дарування книг, який об’єднує всіх, хто дарує книги, прищеплюючи, таким чином, любов до читання. Офіційно цей день можна назвати Днем закоханих у книжки.

Відсвяткувати Міжнародний день дарування книг доволі просто. Особливо, якщо ти сам закоханий у книгу та готовий із любов’ю подарувати книжку близькій та дорогій людині.

От в бібліотеці для дітей казкові герої Свинка Пепа та Трояндочка вирішили вийти на вулицю до маленьких читачів, щоб подарувати їм усмішку, прапорець із зазначеною адресою бібліотеки та невеличкий подаруночок.

Небайдужі читачі та містяни теж завітали в цей день до бібліотек громади, щоб подарувати книги, за що колектив Олександрійської міської ЦБС надзвичайно вдячний: Білик Вадиму, Звєров Денису, Соломко Валентині, Яцюк Тетяні, Глиняній Ірині, Гомяк Мирославі, Осмоловській Т. Л, Боревій Л. М. та іншим.

Тішимося, що не забула про Свято дарування книг і заступник начальника управління культури і туризму Волкова Наталія Сергіївна, яка завітала до дитячої бібліотеки з книжковими подарунками.

Така увага до бібліотек радує і надихає. Ми щиро і безмежно вдячні всім за подаровані книги, за сюрпризи, за емоції, за прихильність до бібліотеки, за добру справу. Ми впевнені – книги стануть важливою частинкою фонду наших бібліотек і обов’язково знайдуть свого читача.

Для нас, бібліотекарів, це не просто книги… Це ПОДАРУНОК – дуже приємний і дуже потрібний!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.