Платформа правди «Чорнобиль:сторінки історії»

Скільки б не минуло років чи століть, але те, що відбулося 26 квітня 1986 року назавжди залишиться в пам’яті сьогоднішніх та наступних поколінь., адже ввійшло в історію, а історія не змінюється і не забувається.

Рівно 33 роки тому трапилася найбільша техногенна катастрофа у світі, яку ми з жахом згадуємо. Але ми згадуємо не лише вибух, а й відважних та сміливих героїв-ліквідаторів: пожежників, медиків, військовослужбовців та персонал станції. Ми згадуємо всіх тих, хто виконував свій обов’язок, ризикуючи найдорожчим – здоров’ям та життям.

Тож, саме з цією метою працівники бібліотеки для юнацтва зібрались разом з молоддю Ліцею інформаційних технологій та НВК № 9. Протягом зустрічі згадували жахливі факти про події 26 квітня 1986 року, про те, як жителі молодого та перспективного міста повинні були негайно покинути свої домівки назавжди, як багато родин у ту жахливу ніч так і не дочекалися своїх рідних, які працювали на Чорнобильській електростанції. Переглядали відеоматеріали з розповідями очевидців та науковців, які розповідали про те, як насправді відгукнулась страшна аварія на Чорнобильській електростанції всьому світу.

Також, на зустріч запросили Комлеву Людмилу Федорівну, ліквідатора 1986 року, голову спілки інвалідів Чорнобиля, яка з власного досвіду розповіла про ліквідацію аварії на Чорнобильській електростанції. Згадувала про своїх відважних товаришів та як вони з честю виконували свій громадський обов’язок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.