ПЛАТФОРМА ГІДНОСТІ «ВІЛЬНІ ТВОРЯТЬ СВОБОДУ»

Свобода варта того, щоб за неї боротися й захищати її? Чому в українській нації завжди є небезпека її втратити, опинившись у статусі підкорених, зневажених? Такі питання завжди турбували українців у всі віки і вони завжди вміли об’єднуватися задля обстоювання своїх цінностей.

Прагнення свободи пробуджує гідність. Так було у 2004 році під час Помаранчевої революції та у 2013–2014 роках під час Революції Гідності. 21 листопада 2013 року було розпочато новий відлік новітньої історії України – створення європейської держави. Тому тепер щорічно 21 листопада українці мають важливе національне свято – День Гідності та Свободи.

І цей день працівники бібліотеки для юнацтва вирішили відзначити спільно з вихованцями Ліцею інформаційних технологій. Під час платформи гідності «Вільні творять свободу» фахівці бібліотеки продемонстрували відеохроніку подій того періоду, спогади учасників революції, їх емоції та як вони живуть зараз – все це дало змогу згадати і вшанувати людей нашої країни, які боролися за наше європейське життя. Подяка нашим боронителям звучала в піснях студенток Олександрійського коледжу культури та мистецтв, які були виконані по завершенню заходу.

Молімося за нашу Україні, адже вона у нас одна – найпрекрасніша, найчарівніша і неповторна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.