Планета новорічних розваг

Цього нового року мрії здійсняться!

Центральна міська бібліотека для дітей з радістю допоможе у цьому, адже бібліотекарі підготували незвичайну новорічну програму для діток та батьків.

Магія новорічних свят в бібліотеці подарувала нашим відвідувачам подорож до казкового світу пригод та розваг.

Понад 1000 дітей, в т.ч. і з особливими потребами стали учасниками Kinder-шоу «Планета новорічних розваг». Серед відвідувачів новорічних ранків були школярі закладів загальної середньої освіти міста та району, творчі колективи міста, користувачі бібліотеки, діти бібліотечних працівників Олександрійської міської ЦБС, дитячої і міської лікарні, ПТО «ЕТАЛ», гості міста.

Захід проходив у формі театралізованої вистави з яскравими персонажами свята – харизматичною бабусею Ягусею, веселою Гигикалкою, велетнем містером Зло, кумедним Міньйоном, ученим Котом та різдвяною ельфинею Белкою.

Діти разом з Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями здійснили цікаву казкову мандрівку, сповнену чудес, загадок, пісень, танців, і все це дуже колоритно гармоніювало зі сміхом і жартівними бешкетами.

Всі учасники свята, і діти, і дорослі, розважалися іграми, конкурсами, вікторинами.

Разом з Дідом Морозенко та Снігуронькою дітлахи засвічували красуню-ялиночку, водили хороводи та розповідали вірші, співали пісні, танцювали і на закінчення свята їхні зусилля були нагороджені солодощами.

Чималу роль зіграли оригінальні карнавальні костюми та оформлення зали для проведення заходів, адже атмосфера та настрій новорічного свята зароджується на порозі. Декорації, створені руками бібліотекарів, струнка ялинка, святкова ілюмінація, тематичні виставки, фотозони – все це мало місце в дитячій бібліотеці.

На вулиці холод, а в бібліотеці чудова ялинка, дитячий сміх і атмосфера найтеплішого свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.