Піжамна вечірка «Проти ночі»

Сучасна людина настільки звикла до комфорту, що часто не помічає оригінальність та унікальність речей, які її оточують або, якими вона користується кожного дня.

Важко уявити собі життя без зубної щітки, виделки, гребінця та одягу для сну і відпочинку – піжами. Цей вид одягу такий звичний та зручний, допомагає нам розслабитися, відчути гармонію. Тому так добре бувати на вечірках у піжамах. Такі гуляння родом з Америки.

Раніше її організовували дівчата – подружки нареченої – на дівич-вечір. Нині ж, «піжамні вечірки» влаштовують як для дітей, так і для дорослих, як для дівчат, так і для хлопців. В нашій країні цей новий вид вечірок з’явився не так давно. А в нашій бібліотеці ми проводимо такі вечірки для таборів уже третій рік поспіль.

Цього року на нашу «піжамну вечірку» завітали учні сьомих класів Ліцею інформаційних технологій. Вони дізналися звідки, все ж таки, у людей взялася мода одягати на ніч піжаму, хто перший почав її вдягати і що вдягали до її появи. Ну, і яка ж вечірка без розваг! Яких тільки веселощів не було! Хлопці та дівчата змагались на спритність, влучність, вправність, оригінальність, кмітливість, танцювали, моторошні історії складали та просто розважались, а за свої труди отримували цукерки – бали. По завершенню, за кількістю цукерок було визначено переможця. Діти отримали море задоволення та позитивних емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.