Піратський квест «У пошуках скарбів»

Так швидко і, здається, непомітно настала осінь. Все навколо наповнене неповторною осінньою атмосферою, скрізь панує різнобарвність і краса.

Уява дитини, як і осінь, малює різні картинки, представляючи себе: то одним казковим героєм, то іншим. В певну пору життя будь-якої дитини настає момент, коли його як магнітом тягне взяти участь у всіляких витівках і пригодах. Щоб дитячі мрії втілити в реальність працівники центральної міської бібліотеки для дітей 15 вересня організували захід в стилі піратського квесту «У пошуках скарбів».

У фойє бібліотеки гостей зустрів відомий капітан Джек Горобець та запросив до своєї команди на пошуки піратського скарбу. Для того щоб відправитися на пошуки скарбу, потрібно було взяти участь у конкурсі «Підняття якоря». Потім були різні перешкоди на шляху піратської команди. Діти брали участь в різноманітних  конкурсах, вікторинах та  змаганнях: «Знання корабельних термінів», «Вибір корабельного кока», «Проходження зачарованої долини», «Перетин орлиних скель» – із якими вони гідно впоралися. 

Нарешті учасники команди, подолавши усі перешкоди, знайшли скарб – ним виявилися книги про пригоди: Р. Стівенсон «Острів пригод», Р. Сабатіні «Одіссея капітана Блада», «Пригоди капітана Блада», «Хроніка капітана Блада», «Синдбад-мореплавець». Також діти згадали, які є моря та океани та які тварини живуть в океанах та морях. 

Квест для  «морських  розбишак»  закінчився смачним сюрпризом – солодощами. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.