Підвищення фахової майстерності завжди на часі

Ми, бібліотекарі, ніколи не оминемо можливість навчитися чомусь новому, щоб потім навчати інших, хто цього потребує, щоб відповідати вимогам часу та вибагливих користувачів.

Саме для цього бібліотекар відділу електронної інформації та комп’ютеризації бібліотечних процесів Вітченко Давид провів для бібліотечних фахівців тренінг та майстер-клас з комп’ютерної грамотності «Перша допомога при роботі комп’ютера: чистка комп’ютерів від вірусів та сміття». Адже усі ми, користувачі комп’ютера, швидше за все, уже стикалися із ситуацією, коли потрібно було його очистити від різного роду «сміття» — тимчасових файлів, «хвостів», залишених програмами та іншого для оптимізації продуктивності.

Бібліотекарі познайомилися з Revo Uninstaller — інноваційним безкоштовним інструментом деінсталяції програм, який поєднує в собі відразу кілька корисних модулів для виконання повномасштабного очищення комп’ютера, включаючи видалення програм, які стали непотрібними.

Давид Миколайович навчив колег користуватися ще двома корисними програмами для очищення комп’ютера – AdwCleaner 8.1.0 та CCleaner, які допомагають захистити конфіденційність, прискорити роботу і підвищити безпеку гаджета.

Крім цього, на бібліотечних фахівців чекав мовний бібліо-тренажер «Мова – головний інструмент бібліотекаря» за темою: «Мовознавчі ласощі: насолода від рідної мови, якщо дбаєш про її чистоту» від колеги, кандидата філологічних наук Білоконенко Аліни. Поради мовознавця були дуже корисними, адже хто, як не бібліотекарі, зацікавлені у тому, щоб їхня мова була чистою, позбавленою мовних «паразитів» та русизмів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.