Підводна феєрія

Сьогодні у Центральній міській бібліотеці для дітей незвичайне свято!!!

А саме, відкриття виставки «Підводна феєрія», на якій представлені художні роботи юних вихованців «Творчої майстерні Ганни Панкратової».

Мистецький осередок, який створено у 2018 році, об’єднує понад 80 дітей та дорослих. Вони отримують основні навики малювання та вчаться висловлювати на папері власні думки і експериментувати з кольором. Керівником майстерні є талановита художниця, дизайнер, викладач – Ганна Панкратова, яка робить для своїх вихованців мову мистецтва зрозумілішою.

10 листопада в бібліотеці для дітей було презентовано понад 20 кращих робіт юних авторів на морську тематику. Виставка «Підводна феєрія» вразила барвистістю та безпосередністю дитячого сприйняття підводного світу. Ведуча розпочала відкриття заходу з представлення керівника «Творчої майстерні», маленьких художників та їх робіт. Щирими словами учасників привітали гості та читачі бібліотеки.

Батьки подякували організаторам за прекрасне улаштування показу та побажали дітям подальших творчих звершень і нових виставок. Святкову атмосферу заходу приємно доповнив казковий капітан далекого плавання Христофор Боніфатійович Врунгель з іграми, розвагами та вікторинами.

Відвідувачі отримали яскраві враження та незабутні спогади, а на всіх учасників чекали приємні несподіванки та сюрпризи.

Виставка «Підводна феєрія» працюватиме в приміщенні Центральної міської бібліотеки для дітей (молодший відділ) до 10 грудня 2019 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.