1

ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ТИЖНЯ НАВЧАННЯ У ЛІТНЬОМУ АНГЛОМОВНОМУ ТАБОРІ

Цікаво, пізнавально та весело пройшов перший тиждень літнього англомовного табору у бібліотеці для юнацтва.

Протягом тижня у літньому англомовному таборі учасники групи «Kids» повторили або вивчили нові слова до теми «Food», навчились висловлювати свою думку за допомогою конструкції «I like / I don’t like», ознайомилися із поняттям «Healthy/Unhealthy»; повторили займенники, вивчили форми дієслова To Bе та їх використання у реченнях. Крім того, діти грали в настільні ігри, брали участь у арт-занятті з паперопластики та виконували тактильну гімнастику.

Учасникам групи «Teens» теж вдалось чимало засвоїти: вони ознайомилися із темою «Adverbs of Frequency», повторили частини мови, часові форми дієслова To Bе та Present Simple, ознайомилися із правилами побудови питальних речень, вивчили нові слова до теми «Food», написали диктант. Крім того, старші відвідувачі табору прочитали книгу «Supertato to the Rescue», а також працювали над розвитком пам’яті та логічного мислення

На закінчення тижня усіх чекав приємний сюрприз: teacher Rina провела кулінарний майстер-клас, де кожен зміг долучитися до виготовлення смачного та корисного десерту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.