1

ПІДСУМКИ ДРУГОГО ТИЖНЯ НАВЧАННЯ У ЛІТНЬОМУ АНГЛОМОВНОМУ ТАБОРІ

Протягом другого тижня у літньому англомовному таборі учасники групи «Kids» продовжили вивчення англійського алфавіту, навчилися рахувати до 20, розподіляти тварин за трьома групами wild / farm / pets.

Крім того, дітки вивчили нову пісеньку «Old McDonald Had a Farm», написали графічний диктант та працювали з різноманітними відео-завданнями. Настільні ігри «Memory» та «Snakes & Ladders», які зацінили юні відвідувачі, сприяли розвитку пам’яті та уваги дітей.

Учасникам групи «Teens» теж вдалось чимало засвоїти: вони навчилися рахувати десятками до 100, працювали над розширенням словникового запасу до теми «Animals»; ознайомилися з правилами читання голосних букв; продовжили вивчення теми Present Simple та розпочали вивчення модальних дієслів. Крім того, старші відвідувачі табору читали книгу «Lion King», а також подивилися фрагмент фільму англійською мовою, виконували відео-завдання та робили вправи для покращення навичок аудіювання.

На закінчення тижня усіх чекав традиційний кулінарний майстер-клас. Цього тижня teacher Rina запропонувала усім учасникам літнього табору виготовити корисні цукерки з печива та банана у вигляді мишок. Діти, як завжди, залишились задоволеними та поспішили додому смакувати своїми десертами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.