Підготовка дітей до самостійного життя

8 лютого Олександрійським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було організовано та проведено засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів.

На засіданні, яке проходило на базі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна було розглянуто тему: «Підготовка дітей до самостійного життя». Прийомні батьки, батьки-вихователі та фахівці із соціальної роботи обговорили складові згаданої проблеми, методи й прийоми формування у вихованців необхідних життєвих компетенцій, особливості планування майбутнього дітей. Батьки, які вже мають випускників, котрі здобули освіту, знайшли перспективну роботу й улаштували особисте життя, поділилися власним позитивним досвідом підготовки дітей до самостійного життя.

Під час заходу прийомні батьки та батьки-вихователі ділились певним позитивним досвідом з виховання прийомних дітей та шляхи вирішення проблем, які виникають у процесі функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу.

Завдяки участі у засіданні групи взаємопідтримки батьки-вихователі та прийомні батьки набувають нові навички та вміння у вихованні дітей, навчаються поліпшувати стосунки з дітьми, підвищують впевненість у собі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.