Під сонцем місця вистачить усім

16 листопада 1995 року держави – члени ЮНЕСКО прийняли Декларацію принципів толерантності. У 1996 році Генеральна асамблея ООН запропонувала щорічно 16 листопада відзначати Міжнародний День толерантності.

До Міжнародного дня толерантності працівники бібліотеки–філії №3 для дітей провели для вихованців СЗНЗ №4 годину толерантності «Під сонцем місця вистачить усім». Під час заходу було розкрито поняття «толерантність», охарактеризовані риси справжньої толерантної людини.

Учням було запропоновано перегляд мультфільмів про толерантність: «Капітошка», «Цветик-семицветик», « Просто так» та ін.

На завершення заходу була проведена вправа «Квітка толерантності». Кожна дитина на паперовій пелюстці писала про те, що, на її думку, підходить до слова «толерантність».

Ми сподіваємося, що прийде час, і свято толерантності можна буде відмічати кожного дня. Як же це добре було б, якби всі люди шанобливо відносилися один до одного, ніхто нікого не буде ображав! І головне – щоб так було не тільки 16 листопада!

Тож будьмо толерантними!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.