1

Під дзвони Великодні хай доля наша квітне!

Жодне свято не приносить стільки радості та душевної теплоти як Пасха. Це дійсно Великий день! За українською традицією Великдень – найвеличніше свято року, тому з ним пов’язана низка напрочуд цікавих і поетичних народних звичаїв.

Енергетикою Великоднiх свят наповнили актову залу бібліотекарі Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна та працівники Олександрійського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

11 та 12 квітня на свято духовності «Під дзвони Великодні, хай доля наша квітне»завітало 105 дітей з інвалідністю ГО «Віра» тадіти із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах.

Бібліотекарі підготували для малечі цікаву програму з конкурсами, іграми та розвагами. Яскраві і веселі персонажі театралізованого дійства дівчинка Маша, Ведмідь, Курочка-ряба, Колобок та кролик Банні з Англії не залишили малечу байдужою. Разом з літературними персонажами діти знайомилися зі звичаями та традиціями українців та інших народів:  як готуватись до свята?  які традиції збереглися від наших предків?  які приготування можна робити до Великодня?  як люди вітали один одного в цей день?…

Дітлахи танцювали, співали пісні та малювали писанки. Вони не тільки гарно провели час, але й дізналися багато цікавого про Великдень і традиції його святкування.

Наприкінці заходу кожній дитині разом з побажаннями миру і добра від міського голови С. Цапюка було вручено солодкий подарунок – пасочку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.