Перший урок в бібліотеці для дітей

Літо поступилося осені, хоча погода ще радує теплом та сонцем. З побажаннями здоров’я, натхнення та успіхів у новому навчальному році бібліотекарі Центральної міської бібліотеки для дітей розпочали перший урок. В залах бібліотеки, з дотриманням усіх санітарних норм, було проведено перші уроки для учнів шкіл міста та Новопразької школи.

Восьмикласники ОНВК №17 взяли участь у годині-подорожі «Розкажемо Європі про себе». Школярі дізналися багато цікавих фактів про країни Європи та Україну, взяли участь у цікавих вікторинах: «Європейські родзинки, або чи знаєте ви, що …», «Дива Європи», «Юний знавець Європи» – в яких показали свої знання та ерудицію.

Учні Новопразької ЗШ І-ІІ ступенів із задоволенням поринули в захоплюючу подорож Україною. Було згадано як історичні факти, так і досягнення сьогодення. Також були згадані символи України – державні, народні.

Поділившись на дві команди, учні збирали чарівні перлини за кожну правильну відповідь. Згадували народні прислів’я, казки та складали слова… Загалом конкурсна програма складалась з шести раундів: «Народ скаже, як зав’яже», «Повідомлення», «Крученики», «У світі цікавого», «Казковий», «Дешифрувальник».

Подяка від учнів та вчителів було чудовим завершенням заходу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.