Перший тиждень літніх шкільних таборів

Ось і настало літо, а з ним і довгоочікувані канікули. І якщо в школах стало дещо тихіше, то дитяча бібліотека щоранку наповнюється дзвінкими дитячими голосами.

З різних шкіл міста та району до бібліотеки збігаються дітки різного віку. Тут на них чекають цікаві заходи: інтелектуальні конкурси, ігрові програми, віртуальний ігрополіс, розгуляй в читальному залі, літературно-ігрові віражі, години веселих витівок. Свято невгамовних дітлахів було чи не найпопулярнішим, оскільки розраховано на молодшу ланку.

Воно проходило не одноразово і кожного разу неймовірно весело та яскраво. Діти потрапивши до Книжкового князівства, мандрували сторінками відомих їм казок та зустрічали улюблених персонажів. Окрім літературних конкурсів, малечу розважали танцями, рухливими іграми та найбільш показовим виявився театральний конкурс. Тут кожен бажаючий мав змогу сам відчути себе актором – піднятися на сцену та приміряти образ певного героя. Діти чудово впоралися з усіма завданнями та з піднятим настроєм покинули бібліотеку.

На ганку бібліотекарі разом з малечею влаштували ще один конкурс – «малюнок на асфальті», де малеча із задоволенням демонструвала свої художні здібності, зображаючи улюблених героїв.

Двічі до бібліотеки завітала фахівець Олександрійського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анна Лунга, з метою поінформувати учнів про правила безпеки під час літніх канікул.

Екскурсію відділами книгозбірні здійснили учні дальніх шкіл, щоб детальніше ознайомитися з послугами бібліотеки та діючими гуртками. Не менш цікаво та захопливо проходили відвідини живого куточку бібліотеки. У дітей горять очі, коли вони бачать симпатичних кроликів, кумедних морських свинок, шустру білку та малесеньких хом’ячків. Деякі відвідувачі приносили смаколики мешканцям живого куточку, за що їм окремо ВЕЛИКА ПОДЯКА. Загалом цього тижня бібліотеку відвідало більше чотирьохсот дітлахів з різних шкіл міста та району (ОК, ОНВК, ЗНЗ №19, ЗНЗ №10, Новопразька, Цукрозаводська та Мартоіванівська школи), різних вікових категорій (1-8 класи). Разом в ними були вчителі, вихователі та студенти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.