1

Перший етап конкурсу «Кращий читач 2017» в ЗНЗ №6

Як вияснилося, бенефіс буває не тільки у театрі, а й в бібліотеці. Це бенефіс книги і читача, презентація таланту і заслуг, захоплень і перемог наших читачів. А ще – гімн головній діючій особі кожної бібліотеки – його величності ЧИТАЧУ!

6 березня в бібліотекар філії №7 та ЗНЗ №6 провели перший етап конкурсу «Кращий читач 2017 року» , в якому взяли участь учні 6-х та 7-х класів. Завданнями цього конкурсу є збереження та розвиток традицій читання, спонукання учнів до більш активного відвідування бібліотеки та користування її ресурсами, активізації навчально-пізнавальної та самостійної роботи.

Марафон читання «Барвистий книголенд» складався із шести різних завдань. справжній Це був справжній парад літературних героїв, юні читачі представляли свої улюблені книжки та їх персонажів. Діти разом поринули у подорож сторінками своїх улюблених книг. Рекламували прочитані книги іншим читачам. В кінці заходу компетентне журі в складі директора школи та вчителів обирали найкращих з кращих.

Переможцем серед учнів 6-х класів стала Кутафіна Анастасія, вона багато читає, цікавиться новинками, що надійшли до бібліотеки, і навіть пише вірші. Переможцем серед учнів 7-х класів стала Шаповалова Катерина, яка також захоплюється читанням. Переможців привітали з фіналом першого відбіркового туру і побажали перемоги далі – у міському та обласному етапах Всеукраїнського конкурсу «Кращий читач 2017».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.