Першокласники в бібліотеці

Продовжується Тиждень дитячого читання в бібліотеці. Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю. Гагаріна дуже шанобливо ставиться до читачів-першокласників.

21 березня 2019 року на екскурсію до нашої бібліотеки завітали найменші школярі НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа”– учні 1-В класу.

Провідний бібліотекар Галина Волкова провела першокласників у країну, де живуть мудрі чарівники – книги. Маленькі «чомусики» і «запитайлики» дізналися про походження слова «Бібліотека»; як потрібно вести себе у бібліотеці, а чого не слід робити. Діти отримали поради, як правильно читати книги.

Під час мандрівки «Подорож до Книголенду» школярі познайомились з абонементом, дитячою вітальнею «Капітошка». Тут першокласників зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів.

У світлому та затишному приміщенні читального залу діти познайомились з періодичними виданнями, казковим двориком, виставкою-інсталяцією «Карусель цікавих книжок». Та найбільше враження справила на учнів кімната казок, міні-зоопарк і лялькова вистава «Від казочки до казочки». Особливо діти зраділи, коли їм дозволили одягнути на руки ляльки – казкових героїв. Також бібліотекарі підготували для першокласників цікаві загадки і вікторини.

Всім дуже сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили усміхнені обличчя наших маленьких читачів та їх слова вдячності і побажання на читацькому паркані «Бібліотека моєї мрії».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.