Першачки у бібліотеці!

«Перший раз – у перший клас!», а в нас – перший раз до бібліотеки.

11 вересня 2019 року центральна міська бібліотека для дітей радо вітала своїх нових друзів – 1-І клас НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа” які відкрили для себе чудовий світ нових можливостей.

Нові книжечки, інтерактивні настільні ігри, ігрові зони з безконтактними іграми та різноманітні клубні об’єднання за інтересами.

Діти познайомилися з Віслючком-листоношею в читальній залі молодшого відділу, зазирнули до дитячої вітальні «Капітошка», дізналися що таке «абонемент», відвідали бібліотечний міні-зоопарк та загадкову кімнату казок. А ще побували в незвичайній Школі робототехніки та 3D-технологій, де безліч цікавинок – роботи, 3D-принтер, 3D-сканер та 3D-ручки.

Після екскурсії школярі завітали на цікавий еко-бумеранг «Послухай музику землі, пізнай навколишню природу».

Чому саме “бумеранг”? У нашому випадку – “екологічний бумеранг” означає: “нерозумні дії людей на планеті Земля найближчим часом можуть обернутись великими нещастями, бідами всього людства, адже бумеранг – це повернення ”. Що потрібно знати, як слід діяти, щоб зберегти екологічну чистоту нашої планети?

Діти жваво відповідали на питання, як поводитись у лісі, як захищати тварин та рослини. Також дітлахи брали участь у конкурсах, відгадували загадки про птахів, тварин та дерева грали у рухливі ігри «Ти мені, я – тобі», «Овочі і фрукти» та інші.

Під час заходу діти усвідомили, що людина – це частина природи і якщо ми будемо знищувати природу – значить будемо знищувати самі себе.

Захід пройшов у дружній та казковій атмосфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.