Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить

День Святого Миколая є особливо бажаним дитячим святом, яке приносить відчуття передноворічної атмосфери й всілякі приємні сюрпризи.

Тож, працівники бібліотеки-філії №3 для дітей завітавши до першокласників СЗНЗ №4 з народознавчою годиною «Перша зіронька горить, Миколай до нас спішить» вирішили подарувати дітям радість, веселий настрій, допомогти повірити в чудо, в здійснення бажань і мрій.

Діти почули розповідь про Миколая Чудотворця, найвизначнішого Святого християнської церкви, який є символом Добра і Милосердя. Увагу малечі привернули лялькові герої Лисичка-сестричка та Свинка Пеппа. Діти ознайомились з легендами, казками, оповіданнями про діяння Святого Миколая та розповіли, як вони чекають свята і які подарунки їм принесе святий Миколай.

Для всіх присутніх були організовані розваги, ігри. Діти, співали пісні про Святого Миколая та про зиму, відгадували загадки. Не оминув свято і сам Святий Миколай, який привітав всіх присутніх, побажав щастя, здоров’я, миру та подарував кожній дитині цукерки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.