ПЕРЕМОГА У ФОТОКОНКУРСІ ПРОТИ НАСИЛЛЯ

Який щедрий передноворічний грудень на перемоги та подарунки! Та ще й які подарунки!

Ще одна перемога! Бібліотекарі Олександрійської централізованої бібліотечної системи разом зі своїми читачами взяли участь в обласному дитячому фотоконкурсі «Щасливе дитинство без зла та насильства», організованому Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації.

За умовами конкурсу світлини повинні були привернути увагу громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства. Обов’язкова умова  присутність на фото помаранчевого акценту, який символізував би свободу та рівність.

Фотороботи були представлені широкому колу глядачів на виставці у Кропивницькому, а найкращі – відзначені призами.

Бібліотекарі висловлюють щиру подяку усім родинам-учасникам фотоконкурсу, які надіслали свої світлини. Усі вони такі щирі, добрі, теплі та яскраві.

У молодшій віковій категорії перше місце отримала світлина родини Назара Данільченко із селища Олександрійського, третє місце посіла також світлина наших земляків – родини Євгена Котіка з мікрорайону Перемога.

Нагородження відбувалося у місті Кропивницькому, в обласній державній адміністрації.

Подарунки вразили і порадували неймовірно: це смартфон за І місце та навушники за ІІІ-тє. І, звичайно, дипломи та солодощі! З рук в руки від самого губернатора, чарівної пані Марії Володимирівни Чорної!

Вітаємо наших переможців та закликаємо й надалі наших користувачів долучатися до різноманітних конкурсів! Як бачимо, мрії збуваються, особливо під Новий рік!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.