ПЕРЕГОРТАЄ ПАМ’ЯТЬ СТОРІНКИ

8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

За час пекельних боїв український народ заплатив велику ціну. Мільйони скалічених, убитих, осиротілих. Молоді воїни-солдати стали на захист своєї України від загарбників нацистської Німеччини.

На жаль, 77-у річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни і боротися за щасливе майбутнє наших дітей.

В центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС оформлено інформ-колаж «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо» на згадку про моторошні роки війни. На виставці представлено видання, в яких детально проаналізовано причини, хід та наслідки однієї з найкривавіших воєн ХХ століття; спогади безпосередніх учасників бойових дій; а також художні твори відомих авторів, які присвятили свої вірші, романи, повісті тим буремним рокам.

Усі охочі мали можливість переглянути книги та дізнатися факти про події 1939-1945 років.

Вічна слава тим, хто не повернувся з війни. Низький уклін і глибока шана ветеранам та тим, хто захищає наш сьогоднішній день і виборює майбутній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.