Пенсійний калькулятор

22 лютого відбувся другий тренінг для людей пенсійного віку на тему «Пенсійний калькулятор» в Центрі «Соціальний органайзер «Усе під контролем» в рамках проекту «Платформа 3-Д: добра, довіри, досвіду» при Центральній міській бібліотеці ім. О.Пушкіна.

Під час зустрічі головні спеціалісти Олександрійського відділу з обслуговування громадян (сервісного центру) Міллер Стелла Сергіївна та Панова Лариса Миколаївна розповіли та продемонстрували на інтерактивній дошці покрокові етапи перерахунку пенсії в «Пенсійному калькуляторі», який створений на сайті Пенсійного фонду України. Програма «Пенсійний калькулятор» призначена для надання можливості самостійно здійснити розрахунок розміру трудової пенсії за віком на загальних підставах у солідарній системі відповідно до статей 27 та 28 Закону України № 1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» відповідно до введених користувачем даних.

Фахівці зазначили, що з метою покращення якості обслуговування громадян пенсійна служба постійно працює над вдосконаленням форм і методів роботи з населенням, запроваджуючи максимально зручні способи надання послуг. Впровадження сучасних інформаційних технологій дозволило запровадити такі сервіси, що суттєво заощаджують час. Саме такі можливості надає веб-портал Пенсійного фонду України. Для отримання послуг у такий спосіб необхідно стати користувачем веб-порталу, а процедуру реєстрації можна здійснити звернувшись до фахівців управління Фонду із заявою, або ж зробити це самостійно за допомогою електронного цифрового підпису.

Головний спеціаліст відділу супроводження електронних ресурсів головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області Галенко Лілія Володимирівна докладно пояснила, що з використанням означеного електронного сервісу можна подати заяву на призначення або перерахунок пенсії, звернутися за консультацією до фахівців, замовити і роздрукувати потрібні довідки. Активізувавши функцію смс-інформування – одержувати дані про формування персонального страхового стажу, сплату внесків роботодавцем, про перерахунки пенсії та іншу інформацію. Докладно розповіла про виплати коштів на оплату житлово-комунальних послуг через рахунок отримання пенсії, монетизацію виплат.

Присутні задавали багато питань працівникам ПФУ, у підсумках заходу учасникам тренінгу роздали буклети з даної теми.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.