ПАТРІОТИЧНИЙ КВЕСТ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ

Цікаво, незвично та пізнавально відсвяткували День Соборності України учні навчально-виховного комплексу № 9, завітавши до бібліотеки для юнацтва на патріотичний квест «Ми з’єднаємо Україну!», під час якого учасники мандрували від однієї станції до іншої.

Виконуючи завдання на кожному етапі, юні патріоти довели, що вони справжні знавці історії своєї Батьківщини, її мови, пам’яток та видатних постатей.

Та це ще не все! Щоб створити патріотичне гасло «Україна єдина» учасникам довелося виконати ще низку завдань та проявити швидкість і кмітливість, аби віднайти в бібліотеці потрібні для цього літери.

На завершення обидві команди об’єдналися і з’єднали воєдино карту України, фрагменти якої вони отримували за перемогу на кожному етапі квесту.

Ось так в єдності, дружбі, любові до Батьківщини та просто з чудовим патріотичним настроєм пройшло одне з найвизначніших свят нашої держави!

Після заходу школярі змогли ознайомитися із матеріалами виставки-телепортації «Шлях до Соборності», на якій зібрано все про передумови й причини об’єднавчого процесу, про тяжкий шлях України до соборності та літературу про видатних особистостей, які творили державну мрію мільйонів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.