Патріотичний фреш «Україно, ми – твої драйвери для змін!»

День знань цьогоріч видався напрочуд спекотним. Найкращим способом охолодитися та втамувати спрагу є склянка свіжого й корисного фрешу. Працівники бібліотеки для юнацтва дбають про своїх гостей, а тому 1 вересня підготували для них патріотичний фреш під назвою «Україно, ми – твої драйвери для змін!».

Завітавши до «першокласної» бібліотеки, учні Новопразького НВО та НВК № 9 м. Олександрія опинились на борту авіалайнера, який «повертався» зі спекотних курортів до рідної України. Під керівництвом досвідчених стюардес літак успішно «приземлився» та «висадив» своїх пасажирів.

Мандрівка видалась надзвичайно жвавою, цікавою та насиченою. Учні не тільки переглянули фрагменти з життя, які продемонстрували усі «принади» дистанційного навчання, а й позмагались між собою. Команди «Сині» та «Жовті» під час заходу відповідали на запитання (вікторина «Чи знаєте ви Україну?»), знаходили відповідники до діалектних слів (раунд «Діалекти – це нелегко»), змагались у спритності, утримуючи кульку й долаючи перешкоди при цьому.

Найбільший інтерес та азарт у присутніх викликав раунд «Український реверс», де школярі відчули себе справжніми музичними експертами, вгадуючи почуту мелодію навпаки. Раунд «Дівоча коса, то справжня краса» продемонстрував ще й перукарські здібності хлопців-учасників.

Фінальною крапкою заходу став парад патріотичних ідей «Я мрію, щоб в Україні…», який дав можливість усім присутнім поділитись планами на майбутнє. Наша країна повинна пишатися своєю молоддю, потужними драйверами для змін. Адже кому, як не молодому поколінню робити Україну успішною, високорозвиненою та визнаною у світі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.