Патріотичні вихідні в бібліотеці для дітей

Патріотичними видалися ці вихідні в центральній міській бібліотеці для дітей.

Бо дітлахи та дорослі, що завітали на майстер-класи, власними руками виготовляли різноманітні прикраси, що символізують нашу країну.

Так, на майстер-класі зі створення брошки «Патріотичне серце», для виготовлення якої необхідні елементарні речі: фетр (жовтий і блакитний, нитки (жовті і блакитні), голка, ножиці, шпилька, ватні диски та клеєвий пістолет), досить просто, але з душею, любов’ю та думками про мир в нашій країні бібліотекарі, разом з дітками, створювали цю патріотичну прикрасу.

А ще олександрійці та гості міста малювали з нами 3D-ручкою, створюючи жовто-блакитні символи України. І малеча, і дорослі із задоволенням спробували та сплели на пам’ять браслет з жовто-блакитних стрічок. Вірячи у нашу перемогу та майбутнє нашої країни, вони вкладали все тепло, надію та любов у свої вироби.

Під час цих неймовірних зустрічей, присутні ділилися враженнями, розповідали про своє життя, домашніх тварин та, в цілому, провели гарно час і, хоча б на мить, забулися про страшні події в нашій країні. І на завершення, не обійшлося без відвідування нашого улюбленого бібліотечного міні-зоопарку, де всі зарядилися позитивом ще більше, спілкуючись з його мешканцями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.