ПАТРІОТИЧНИЙ ФАЙТИНГ «СИЛА НЕСКОРЕНИХ»

Усім відомо, що 6 грудня – це шановане в нашій державі свято – День Збройних сил України.

Це свято бойового духу, української звитяги, національного війська нашої держави та усіх українців, які готові захищати честь і славу, свободу і суверенітет рідної землі. Це свято всіх тих, хто носить погони, хто служить в українській армії і готовий захищати міць і кордони рідної землі; свято всіх хлоп’ят, які скоро підростуть, стануть сильними і сміливими, а тому будуть готові захищати свою Батьківщину.

Чи готова наша молодь стати справжніми захисниками України? Вихованці Ліцею інформаційних технологій доводили це під час патріотичного файтингу «Сила нескорених», який організували та провели працівники бібліотеки для юнацтва.

Учасники заходу продемонстрували свою силу та велич, ерудицію, фізичні якості, проявили свою кмітливість та силу, беручи участь у конкурсах, естафетах та вікторинах: «Міні-брейнстормінг», «Хто швидше одягнеться», «З’їж кашу», «Найспритніший», «Миття казарми», «Міцний горішок», «Погони», «Снайпер» та інших.

День Збройних сил України – це свято всіх нас, бо всі ми, українці, є причетними до наших Збройних сил, адже ми любимо Вітчизну і зобов’язані захищати її. У цей нелегкий для України час Українська армія є її захистом і опорою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.