1

Панорама історичної події «Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного»

Гортаючи сторінки історії нашої Батьківщини, починаєш розуміти, наскільки багатостраждальним та тернистим шляхом вона пройшла при збереженні своєї державності та здобутті незалежності.

Події 29 січня 1918 року, які живуть в душі українського народу, і сьогодні ятрять його серце. Щороку ми вшановуємо пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути, що на Чернігівщині.

Напередодні цієї трагічної дати центральна міська бібліотека для дітей запросила восьмикласників ОНВК ( ЗНЗ I –II ст. № 17 – ліцей) на панораму історичної події «Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного».

Бібліотекарі із зворушенням розповідали присутнім про трагічну загибель студентського куреня під Крутами, який став символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.

Вони – студенти, курсанти, гімназисти – виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім’я волі свого народу.

Вічна слава героям Крут!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.