«Пам’ятати, щоб жити» Пазл подій

Забути подвиги наших ветеранів просто не можливо. Щороку, 9 травня, у кожному куточку України з любов’ю і величезною вдячністю вшановують покоління справжніх героїв, які подарували нам мирне майбутнє.

Саме тому працівники бібліотеки для юнацтва разом з вихованцями Ліцею інформаційних технологій зібрались, щоб згадати ту жахливу війну та її наслідки. Сучасна молодь знає про звіряче обличчя фашизму з книг, документальних та художніх фільмів. Все менше залишається тих, хто пам’ятає злочини фашистів зі свого трагічного досвіду.

До уваги присутніх були представлені всі страхіття, що відбувались в лагерях фашистів. Довгий час подробиці тих злочинів не розкривались, але під час заходу донесли до молоді інформацію, яка назавжди залишиться в їх серцях. Не залишилось жодного байдужого, на очі навертались сльози, коли дивились як над живими людьми проводили досліди і як знущались з полонених, усіх без розбору.

Пам’ять про героїв вшанували хвилиною мовчання. Ми завжди будемо пам’ятати про великий подвиг відважних нескорених солдат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.