Основи безпечної поведінки в Інтернеті

Як на вашу думку, що є найбільш розповсюдженим у нашому суспільстві, без чого вже не обходиться жодна людина? Так – це мережа Інтернет.

Сьогодні Інтернет – це невід’ємна частина нашого життя. Але не всі користувачі знають всі ризики й небезпеки, які їх чатують в глобальній мережі. Тому, працівники бібліотеки для юнацтва вирішили висвітлити дане питання в ході тренінгу «Основи безпечної поведінки в Інтернеті», який організували для студентів Олександрійського коледжу культури.

Завданням тренінгу було: висвітлити найнебезпечніші підводні камені Інтернету, на які може наразитись кожен з нас. Особливо підлітки, які проводять майже весь свій вільний час у віртуальному світі, нехтуючи навчанням, друзями, здоров’ям.

Тож, під час виконання вправ студенти визначали всі переваги і недоліки всесвітньої мережі, пройшли тест, який допоміг визначити на скільки велика залежність від Інтернету, та як багато часу приділяється йому протягом дня. Проглянули відеоролики про те, як не попастись на аферистів та безпечно користуватись мережею.

Щоб трішки розім’ятись, було запропоновано розважальні вправи.

Учасники зазначили, що дана тема тренінгу на сьогодні дуже актуальна. Вони з великим задоволенням виконували всі вправи і відповідали на питання, тим самим перевіряючи свої знання і здобуваючи для себе щось нове.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.