Осінні розваги

ОСІНЬ… Це чудова пора року, яку ще називають золотою. Чарівниця осінь усе змінює на свій лад.

Ось зелені листочки стали жовтими, бурими, червоними. Як тільки пролетить вітерець, листя вкриває землю, кружляючи в осінньому танці. А ще це дощ, запах яблук і перший подих холоду.

Та мабуть, найголовнішим атрибутом цієї прекрасної пори є прагнення до затишку і тепла. В кожної людини є місце, де можна заховатись від вітру та негоди, зігрітися, відпочити душею. Для користувачів Центральної міської бібліотеки для дітей осінь – пора забав, розваг, гарячого чаю та добрих книг.

Сьогодні в бібліотеці було казково. Для того, щоб «поспілкуватися» з природою, відчути красу осінньої пори бібліотекар Світлана Маценко маленьких відвідувачів провела недільний балаганчик «Осінні розваги». Діти відгадували загадки, брали участь у «осінній рибалці», збирали листя, відгадували овочі на дотик, створювали осінній букет та ін. У веселих іграх («Прочитай і намалюй», «Де я?», «Намалюй героя з зав’язаними очима», «Як я знаю народну творчість», «Перейди болото») дітлахи разом з бібліотекарем спостерігали за тим, як міняється природа навкруги, забарвлюючись в різні кольори.

А ще бібліотекар запропонувала дітлахам книги, де осінній настрій звучить в різних тонах, і осінь постає з дуже різних сторін: тут і легкий смуток, і світла ностальгія, і безвихідь, і сонячний промінь крізь хмари – промінь надії…

На завершення заходу всі бажаючі мали можливість сфотографуватися біля осінньої фотозони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.