Осінні «дитячі» свята в бібліотеці

І знову особливі листопадові дні… Всесвітній день дитини. Всесвітній день доброти. Міжнародний день терпимості. День друзів…

Ці свята об’єднують людей навколо доброти, духовності, гуманізму, стираючи межі культурних відмінностей і даруючи масу позитивних емоцій та гарного настрою.

Всесвітній день дитини був створений, щоб ніхто з нас не забував, як важливо піклуватися про «маленьку людину» поруч.

Які є права у дітей? Як вони виконуються в Україні? Що кожен з нас повинен знати про Конвенцію ООН?

Про все це малеча дізналася під час правознавчої абетки «Перехрестя мудрого закону» та години доброти «Зігріймо дітей долоньками добра», які відбулися в центральній міській бібліотеці для дітей. І батьки, і діти отримали цікаву і корисну інформацію про права дітей, обов’язки батьків, ази знань про державу та право.

24 листопада виповнюється 190 років від дня народження італійського дитячого письменника Карло Коллоді, а також 135 років тому в римській «Дитячій газеті» була вперше надрукована казка Карло Коллоді «Пригоди Піноккіо. Історія дерев’яної ляльки». Це одна з найдобріших і найповчальніших казок, яка завоювала любов дітей і дорослих своєю щирістю, навчила добру і чесності, допомогла багатьом подолати власні страхи і розповіла про те, що найзаповітніші мрії збуваються.

Щоб познайомити другокласників Олександрійського навчально-виховного комплексу (ЗНЗ I-II ступенів №17) з цією історією, бібліотечні фахівці запросили їх до дитячої книгозбірні на казкову феєрію «Італійський Буратіно». Разом із кмітливими дітлахами бібліотекарі влаштували голосні читання розповідей про Піноккіо, розглядали яскраві ілюстрації, обговорювали пригоди й вчинки дерев’яного хлопчика.

Аж раптом на гостину до дітей завітав і сам веселий персонаж – італійський Буратіно. Своїми витівками він створив у кімнаті казок атмосферу свята і незабутніх вражень. Фея квітів підготувала для дітей цікаві загадки та вікторини, але впертюх Буратіно робив все навпаки. Школярі допомогли герою виправитися, стати чемним і ввічливим! Родзинкою свята стала лялькова вистава «Країна ввічливості».

Юні любителі книги, разом з літературним персонажем, переглянули мультиплікаційний фільм «Піноккіо» від компанії Уолта Діснея.

В кінці заходу діти із захопленням брали участь в інтерактивних та рухливих іграх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.