1

Орієнтир на зірку

20 червня 2017 року відомій олександрійці, легендарній військовій льотчиці, Герою Радянського Союзу, Почесному громадянину міст Олександрії та Карачева, краєзнавцю Антоніні Федорівні Худяковій виповнилося б 100 років.

До цієї дати бібліотекарі центральної міської бібліотеки ім. О. Пушкіна підготували захід – портрет-спогад «Орієнтир на зірку».

На зустріч до бібліотеки завітала донька А.Ф.Худякової – Тетяна Ігорівна Семиреченська, яка розповіла присутнім про долю молодої дівчини на жорстокій війні.

Тамара Аноко поділилась спогадами про особисті зустрічі з героїнею, згадувала про написану в 2013 році документально-публіцистичну книгу «Орієнтир на зірку», в основу якої лягли матеріали досліджень автора бойового шляху Антоніни Федорівни, бесіди з родичами, її фронтовими друзями.

До уваги олександрійців в читальній залі розгорнуто ілюстративно-книжкову виставку про Антоніну Федорівну Худякову «У небі «ластівка». Наприкінці заходу, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять легендарної льотчиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.