1

ОНЛАЙНОВИЙ ЕКОПІКНІК від міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького та Агенції сталого розвитку «Хмарочос»

День отримання нових корисних знань для бібліотекарів Олександрійської міської ЦБС продовжився ще одним дуже цікавим вебінаром.

Україна до війни перебувала на впевненому шляху впровадження переробки сміття, а українці виховували в собі екосвідомість та втілювали круті екологічні ініціативи. Процес триває і зараз, хоча це дуже складно зараз.

Бібліотекарі, як активні і свідомі українці, долучаються до екологічного руху, знайомляться з крутими екологічними ініціативами, щоб виховувати звичку сортування сміття у дітей (і не тільки), не забувати про екологію навіть в умовах війни.

Під час екопікніка бібліотекарі мали чудову можливість поспілкуватися з крутими гостями, які поділилися досвідом впровадження малих та великих екоініціатив.

Наталія Стегній, розробниця настільної екологічної гри «ЕКО-МЕМО», презентувала свою супер-гру по сортуванню сміття і навіть надала можливість кожному учаснику замовити її безкоштовно!

Вікторія Талашкевич, директорка «Гончаренко-центр, Кропивницький» розповіла про реалізацію проєкту «Кольорове сортування», який здивував усіх: виявляється у Кропивницькому сортують кришки від пластикових пляшок, залучаючи навіть дітей, здають їх на переробку, а потім з них виготовляють коробки для зберігання овочів, брелоки, садові лавки.

Євгенія Ткаченко, засновниця руху «Ти ж екоактивіст», поділилася своїми думками, поглядами на те, наскільки важливе екологічне мислення навіть під час війни та як його не втратити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.