Онлайн гра-мандрівка «Країна Здоров’я»

Як ви гадаєте, про що можна спілкуватися з дітьми у Всесвітній день здоров’я! Правильно! Про Здоров’я.

Сьогодні, працівники бібліотеки-філії №10, спільно з учнями 2-Б класу ЗНЗ №10 провели онлайн гру-мандрівку «Країна Здоров’я», зокрема відвідали її місто Нехворійськ з його чудовими вулицями: Городова, Садова, Чистюль та інші.

Захід видався напрочуд цікавим та корисним. Діти, разом з бібліотекарем, з’ясовували фактори, які впливають на наше здоров’я, побудували Храм Здоров’я, фундаментом якого став здоровий спосіб життя.

Прогулявшись по вулиці Городовій, з’ясували багато цікавого про овочі, які ми споживаємо, дізналися який вміст вітамінів та корисних мінералів вміщує той чи інший овоч, яка від них користь та багато іншого.

А от завітавши на вулицю Садову, на дітлахів чекало домашнє завдання. Вони повинні будуть підготувати малюнок та розповідь про свій улюблений фрукт, його корисні властивості. Бібліотекар, пообіцяла їм, що з їх відповідей створить навчальне та корисне відео.

Цікавою була й мандрівка вулицею Чистюль. Проте, найбільш цікавим, видався ігровий майданчик. Ігри «Твій вибір», «Зроби вибір», «Так чи Ні» та Овочева розминка зробили захід насиченим та показали достатньо високий рівень знань дітлахів про корисні та шкідливі звички, здоровий спосіб життя та інше. На завершення онлайн заходу, бібліотекар познайомила дітлахів з новинками дитячої літератури, автори якої написали твори про овочі та фрукти, а також з дитячими журналами.

Здоров’я – це сила! Здоров’я – це клас! Хай буде здоров’я у вас і у нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.