1

Онлайн естет-тур «Топ-10 найкращих музеїв світу»

Ми всі з вами любимо подорожувати, правда ж?

І часто, плануючи свої подорожі, складаємо свій екскурсійний маршрут. І майже практично всі ці маршрути, включають відвідування музеїв, адже саме вони, є ідеальним місцем для любителів історії та культури, для тих, хто цікавиться вивченням свого краю і не тільки. Та не завжди ми з вами, маємо можливість подорожувати за кордон та помилуватися наприклад, французьким Лувром чи Британським музеєм. Проте, і це стало можливим!

Сьогодні, в Міжнародний день музеїв, працівники-бібліотеки філії №10, запросили на онлайн естет-тур «Топ-10 найкращих музеїв світу» учнів 6-А класу ЗНЗ №10. Найбільше учасників заходу вразив своєю освітньою та розважальною функцією Музей людського тіла «Корпус», що знаходиться в Нідерландах. Адже саме там, цікаво та оригінально подано всю можливу інформацію про людські органи.

Не минули поза увагою також музей неповторних витворів мистецтва – української вишивки. Учні ознайомились з Міжнародним музеєм вишиванки, його засновницею українською мисткинею Тетяною Протчевою, неповторні вироби якої захоплюють та вражають весь світ своєю оригінальністю та різноманіттям.

Також згадали, що й у нашому місті є міський «Музейний центр імені. А.Ф. Худякової» і як виявилося, що багато з учнів побували в ньому і поділилися своїми враженнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.