1

Олександрія – місто щасливих сімей

Кажуть: «Щасливими не народжуються, ними стають». І вирішальну роль у цьому відіграє сім’я.

Здавна відомо, що родина – то невичерпне джерело наснаги, любові та батьківських обов’язків. І кожна сім’я докладає зусиль, аби не всохло родове дерево, бо «Без роду нема народу».

До Міжнародного дня сім’ї, в рамках Дня інформації «Олександрія – місто щасливих сімей», в Центральній міській бібліотеці, відбулися заходи для відвідувачів книгозбірні.

Бібліотекарі відділу обслуговування абонемент, організували для містян фотосушку «Читаюча сім’я». Приємно бачити у бібліотеці цілі родини: батьків з дітьми, бабусь з онуками, які приходять до нас і старанно вишукують на полицях свої книжкові уподобання.

Стати успішним в сучасному світі не завжди означає мати хорошу машину, нерухомість або піднятися по кар’єрних сходах. В успіху будь-якої людини величезну роль відіграє сім’я. І в більшості випадків, вона стає найціннішим подарунком долі для кожного з нас. Про те, що таке сім’я і як досягти гармонії в стосунках з родиною, бібліотекарі читальної зали пропонують дізнатися з виставки-поради «Сім’я – ключ до щастя».

Весело і цікаво пройшов інформ-тайм «Мій родовід» для учнів 5-Б класу Ліцею інформаційних технологій. Корисна інформація про свято та цікаві розваги захопили усіх присутніх, тож діти з радістю: взяли участь у грі «Вгадай хто це?»; розгадували кросворд «Щаслива сім’я»; згадували прислів’я та приказки про батьків, про сім’ю, про родину; цікавилися як виготовити самим картину-витинанку «Дерево життя» та разом з бібліотекарем спробували зробити символічні родинні дерева своєї сім’ї і з цим завданням відмінно впорались. А на завершення зустрічі, бібліотекар подякувала дітям за активну участь та побажала, щоб у їхніх родинах були завжди щастя, мир та спокій, а удома на них завжди чекали щирі і люблячі люди!

Шановні олександрійці, щиро вітаємо вас з прийдешнім святом – Міжнародним днем сім’ї! Бажаємо кожній сім’ї любові та вірності, затишку та добробуту, миру та злагоди! Щастя всім!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.