1

Обласний вебінар «Будуємо бібліотеку майбутнього»

24 листопада фахівці центральної міської бібліотеки для дітей взяли участь у вебінарі «Будуємо бібліотеку майбутнього». Організатор – Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка.

До заходу приєдналися близько 60 представників бібліотек для дітей, публічних бібліотек селищних, міських, сільських територіальних громад області.

Учасників онлайн-заходу привітали заступник начальника управління – начальник відділу розвитку культури та мистецтв департаменту культури та туризму облдержадміністрації Тетяна Прозорова та директор Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка Таїса Манжула.

Було розкрито багато тем, а саме: «Бібліотека для дітей у законодавчому полі», «Визначаємо пріоритети: рекомендації до планування роботи на 2022 рік», «Трансформація бібліотечних послуг в умовах сучасних викликів», «Фаховий ріст бібліотекарів – новий формат», «Всеукраїнські конкурси: читання, творчість, креатив. Підводимо підсумки 2021 року» тощо.

Під час вебінару керівники бібліотек для дітей області з міст Гайворон, Кропивницький, Долинське, смт Устинівка ділилися своїм досвідом роботи: організація заходів поза межами бібліотеки, розвиток творчих здібностей дітей, нові форми роботи бібліотеки в онлайн-форматі, роль краєзнавчої роботи у збереженні культурних традицій краю.

Розповіли і ми про свої здобутки: Лариса Овдієнко надала інформацію щодо обслуговування особливих груп користувачів: дітей з інвалідністю та тих, які потребують соціального захисту. Виступ супроводжувався яскравими прикладами і презентацією.

Інформація та знання, отримані під час вебінару, сприятимуть удосконаленню фахових навичок, набуттю нових практичних умінь, розвитку інноваційного мислення, прагненню до професійного розвитку.

Дякуємо організаторам!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.